Bericht versturen
Goede prijs.  online

details van de producten

Thuis > Producten >
Radar Roterende Verbinding
>
40GHz Roterende Gezamenlijke het Elementenc Band van de golfgeleiderradar voor de Systemen van het Luchtverkeerstoezicht

40GHz Roterende Gezamenlijke het Elementenc Band van de golfgeleiderradar voor de Systemen van het Luchtverkeerstoezicht

Merknaam: HAITIAN
MOQ: 100SETS
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
ISO
Kleur:
ontwerp door de opdrachtgever
band:
C
Werkfrequentie (GHz):
20.0-30.0 ((-1dB)
Invoegverlies (dB):
- Twee.5
Stopbandfrequentie (GHz):
10M,≥ 30 dB 1000M,≥ 80 dB
Materiaal:
Aluminium
Levering vermogen:
100 reeksen per maand
Hoog licht:

Radar Roterend Gezamenlijk Element

,

40GHz Element van golfgeleider het Roterende Verbindingen

,

40GHz radar Roterend Gezamenlijk Element

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

40GHz Roterende Gezamenlijke het Elementenc Band van de golfgeleiderradar voor de Systemen van het Luchtverkeerstoezicht 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

40GHz Roterende Gezamenlijke het Elementenc Band van de golfgeleiderradar voor de Systemen van het Luchtverkeerstoezicht 1- Ik weet het niet.

Details Van De Producten

Thuis > Producten >
Radar Roterende Verbinding
>
40GHz Roterende Gezamenlijke het Elementenc Band van de golfgeleiderradar voor de Systemen van het Luchtverkeerstoezicht

40GHz Roterende Gezamenlijke het Elementenc Band van de golfgeleiderradar voor de Systemen van het Luchtverkeerstoezicht

Merknaam: HAITIAN
MOQ: 100SETS
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HAITIAN
Certificering:
ISO
Kleur:
ontwerp door de opdrachtgever
band:
C
Werkfrequentie (GHz):
20.0-30.0 ((-1dB)
Invoegverlies (dB):
- Twee.5
Stopbandfrequentie (GHz):
10M,≥ 30 dB 1000M,≥ 80 dB
Materiaal:
Aluminium
Min. bestelaantal:
100SETS
Levertijd:
1month
Levering vermogen:
100 reeksen per maand
Hoog licht:

Radar Roterend Gezamenlijk Element

,

40GHz Element van golfgeleider het Roterende Verbindingen

,

40GHz radar Roterend Gezamenlijk Element

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

40GHz Roterende Gezamenlijke het Elementenc Band van de golfgeleiderradar voor de Systemen van het Luchtverkeerstoezicht 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

40GHz Roterende Gezamenlijke het Elementenc Band van de golfgeleiderradar voor de Systemen van het Luchtverkeerstoezicht 1- Ik weet het niet.