Bericht versturen
Goede prijs.  online

details van de producten

Thuis > Producten >
Radar Servosysteem
>
Het automatische Volgen Radar Servosysteem 2 Assen 80KG

Het automatische Volgen Radar Servosysteem 2 Assen 80KG

Merknaam: HAITIAN
Modelnummer: Hts-04A
MOQ: 100 reeksen
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
ISO
Materiaal:
Aluminium
Aantal draaiexels:
2
Type scan:
Continuïteit rond scan/Swing fan scan
Hoofdfunctie:
Snel lokaliseren, automatisch volgen.
Plaatsprecisie:
±0.02
Rotatiesnelheid:
00,01° ≈ 120°/s
Laadvermogen:
15 kg
Levering vermogen:
100sets per maand
Hoog licht:

Het automatische Volgen Radar Servo80kg

,

Radar Servosysteem 2 Assen

,

2 de Servosystemen van de assenradar

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

Het automatische Volgen Radar Servosysteem 2 Assen 80KG 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

Het automatische Volgen Radar Servosysteem 2 Assen 80KG 1- Ik weet het niet.

Details Van De Producten

Thuis > Producten >
Radar Servosysteem
>
Het automatische Volgen Radar Servosysteem 2 Assen 80KG

Het automatische Volgen Radar Servosysteem 2 Assen 80KG

Merknaam: HAITIAN
Modelnummer: Hts-04A
MOQ: 100 reeksen
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HAITIAN
Certificering:
ISO
Modelnummer:
Hts-04A
Materiaal:
Aluminium
Aantal draaiexels:
2
Type scan:
Continuïteit rond scan/Swing fan scan
Hoofdfunctie:
Snel lokaliseren, automatisch volgen.
Plaatsprecisie:
±0.02
Rotatiesnelheid:
00,01° ≈ 120°/s
Laadvermogen:
15 kg
Min. bestelaantal:
100 reeksen
Levertijd:
1month
Levering vermogen:
100sets per maand
Hoog licht:

Het automatische Volgen Radar Servo80kg

,

Radar Servosysteem 2 Assen

,

2 de Servosystemen van de assenradar

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

Het automatische Volgen Radar Servosysteem 2 Assen 80KG 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

Het automatische Volgen Radar Servosysteem 2 Assen 80KG 1- Ik weet het niet.