Bericht versturen
Goede prijs.  online

details van de producten

Thuis > Producten >
De ingelaste Antenne van de Golfgeleiderserie
>
Van de de Antenneaanwinst van de lens Wideband Hoorn de Verhogings Multistraal Diëlektrisch voor Mm-golf5g Basisstation

Van de de Antenneaanwinst van de lens Wideband Hoorn de Verhogings Multistraal Diëlektrisch voor Mm-golf5g Basisstation

Merknaam: HAITIAN
MOQ: 100
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
HEFEI CHINA
Certificering:
SGS
Materiaal:
Aluminium
Type:
antenne met hornlens
Werkfrequentie (GHz):
20.0-30.0 ((-1dB)
Invoegverlies (dB):
- Twee.5
Stopbandfrequentie (GHz):
10M,≥ 30 dB 1000M,≥ 80 dB
Kleur:
Aluminium
Hoog licht:

Multi de golfgeleiderantenne van de Straallens

,

de hoge antenne van de aanwinstenhoorn

,

5g hoornantenne

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

Van de de Antenneaanwinst van de lens Wideband Hoorn de Verhogings Multistraal Diëlektrisch voor Mm-golf5g Basisstation 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

Van de de Antenneaanwinst van de lens Wideband Hoorn de Verhogings Multistraal Diëlektrisch voor Mm-golf5g Basisstation 1- Ik weet het niet.

Details Van De Producten

Thuis > Producten >
De ingelaste Antenne van de Golfgeleiderserie
>
Van de de Antenneaanwinst van de lens Wideband Hoorn de Verhogings Multistraal Diëlektrisch voor Mm-golf5g Basisstation

Van de de Antenneaanwinst van de lens Wideband Hoorn de Verhogings Multistraal Diëlektrisch voor Mm-golf5g Basisstation

Merknaam: HAITIAN
MOQ: 100
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
HEFEI CHINA
Merknaam:
HAITIAN
Certificering:
SGS
Materiaal:
Aluminium
Type:
antenne met hornlens
Werkfrequentie (GHz):
20.0-30.0 ((-1dB)
Invoegverlies (dB):
- Twee.5
Stopbandfrequentie (GHz):
10M,≥ 30 dB 1000M,≥ 80 dB
Kleur:
Aluminium
Min. bestelaantal:
100
Hoog licht:

Multi de golfgeleiderantenne van de Straallens

,

de hoge antenne van de aanwinstenhoorn

,

5g hoornantenne

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

Van de de Antenneaanwinst van de lens Wideband Hoorn de Verhogings Multistraal Diëlektrisch voor Mm-golf5g Basisstation 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

Van de de Antenneaanwinst van de lens Wideband Hoorn de Verhogings Multistraal Diëlektrisch voor Mm-golf5g Basisstation 1- Ik weet het niet.