Bericht versturen
Goede prijs.  online

details van de producten

Thuis > Producten >
Gefaseerd - de Antenne van de serieradar
>
10 Db 20 Db Richtingkoppeling in de Hoge Machts Lage Pas van het Microgolfontwerp

10 Db 20 Db Richtingkoppeling in de Hoge Machts Lage Pas van het Microgolfontwerp

Merknaam: HAITIAN
Modelnummer: 03
MOQ: 10
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
HEFEI CHINA
Materiaal:
Aluminium
Frequentiebereik:
100 MHz-10 GHz
niveaucontrole:
TTL
Werkfrequentie (GHz):
40-70
Invoegverlies (dB):
- Vier.5
Stopbandfrequentie (GHz):
30,≥ 30 dB 80,≥ 30 dB
Hoog licht:

20 db richtingkoppeling

,

10 db richtingkoppelingsontwerp

,

30 db richtingkoppeling

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

10 Db 20 Db Richtingkoppeling in de Hoge Machts Lage Pas van het Microgolfontwerp 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

10 Db 20 Db Richtingkoppeling in de Hoge Machts Lage Pas van het Microgolfontwerp 1- Ik weet het niet.

Details Van De Producten

Thuis > Producten >
Gefaseerd - de Antenne van de serieradar
>
10 Db 20 Db Richtingkoppeling in de Hoge Machts Lage Pas van het Microgolfontwerp

10 Db 20 Db Richtingkoppeling in de Hoge Machts Lage Pas van het Microgolfontwerp

Merknaam: HAITIAN
Modelnummer: 03
MOQ: 10
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
HEFEI CHINA
Merknaam:
HAITIAN
Modelnummer:
03
Materiaal:
Aluminium
Frequentiebereik:
100 MHz-10 GHz
niveaucontrole:
TTL
Werkfrequentie (GHz):
40-70
Invoegverlies (dB):
- Vier.5
Stopbandfrequentie (GHz):
30,≥ 30 dB 80,≥ 30 dB
Min. bestelaantal:
10
Hoog licht:

20 db richtingkoppeling

,

10 db richtingkoppelingsontwerp

,

30 db richtingkoppeling

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

10 Db 20 Db Richtingkoppeling in de Hoge Machts Lage Pas van het Microgolfontwerp 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

10 Db 20 Db Richtingkoppeling in de Hoge Machts Lage Pas van het Microgolfontwerp 1- Ik weet het niet.