Bericht versturen
Goede prijs.  online

details van de producten

Thuis > Producten >
Gefaseerd - de Antenne van de serieradar
>
HAÏTIAANSE Microgolfcomponenten 3db 6 Db 60 Db 40 Db Richtingkoppeling 40 Ghz 50 GHZ

HAÏTIAANSE Microgolfcomponenten 3db 6 Db 60 Db 40 Db Richtingkoppeling 40 Ghz 50 GHZ

Merknaam: HAITIAN
Modelnummer: 01
MOQ: 10
Packaging Details: 898m
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
HEFEI CHINA
Materiaal:
Aluminium
Frequentiebereik ((mm):
0.5MHZ-3GHz
Band pas:
3 dB standaard
reactiefuncties:
0.05 dB
Werkfrequentie (GHz):
20.0-30.0 ((-1dB)
Invoegverlies (dB):
- Twee.5
Hoog licht:

6 db richtingkoppeling

,

60 db richtingkoppeling

,

richtingkoppeling 40 ghz

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

HAÏTIAANSE Microgolfcomponenten 3db 6 Db 60 Db 40 Db Richtingkoppeling 40 Ghz 50 GHZ 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

HAÏTIAANSE Microgolfcomponenten 3db 6 Db 60 Db 40 Db Richtingkoppeling 40 Ghz 50 GHZ 1- Ik weet het niet.

Details Van De Producten

Thuis > Producten >
Gefaseerd - de Antenne van de serieradar
>
HAÏTIAANSE Microgolfcomponenten 3db 6 Db 60 Db 40 Db Richtingkoppeling 40 Ghz 50 GHZ

HAÏTIAANSE Microgolfcomponenten 3db 6 Db 60 Db 40 Db Richtingkoppeling 40 Ghz 50 GHZ

Merknaam: HAITIAN
Modelnummer: 01
MOQ: 10
Packaging Details: 898m
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
HEFEI CHINA
Merknaam:
HAITIAN
Modelnummer:
01
Materiaal:
Aluminium
Frequentiebereik ((mm):
0.5MHZ-3GHz
Band pas:
3 dB standaard
reactiefuncties:
0.05 dB
Werkfrequentie (GHz):
20.0-30.0 ((-1dB)
Invoegverlies (dB):
- Twee.5
Min. bestelaantal:
10
Verpakking Details:
898m
Hoog licht:

6 db richtingkoppeling

,

60 db richtingkoppeling

,

richtingkoppeling 40 ghz

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

HAÏTIAANSE Microgolfcomponenten 3db 6 Db 60 Db 40 Db Richtingkoppeling 40 Ghz 50 GHZ 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

HAÏTIAANSE Microgolfcomponenten 3db 6 Db 60 Db 40 Db Richtingkoppeling 40 Ghz 50 GHZ 1- Ik weet het niet.