Bericht versturen
Goede prijs.  online

details van de producten

Thuis > Producten >
Gefaseerd - de Antenne van de serieradar
>
6 Db 3 Db ultra Wideband Richtingkoppeling 1 Ghz 3 Ghz 2 6 Ghz 18 Ghz 280x187x40mm

6 Db 3 Db ultra Wideband Richtingkoppeling 1 Ghz 3 Ghz 2 6 Ghz 18 Ghz 280x187x40mm

Merknaam: HAITIAN
Modelnummer: 08
MOQ: 10
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
HEFEI CHINA
Materiaal:
Aluminium
Kleur:
Zwart
Werkfrequentie (GHz):
20.0-30.0 ((-1dB)
Invoegverlies (dB):
- Twee.5
Stopbandfrequentie (GHz):
10M,≥ 30 dB 1000M,≥ 80 dB
Afmetingen (mm):
280*187*40
Hoog licht:

golfgeleider richtingkoppeling 280x187x40mm

,

3 db richtingkoppeling 280x187x40mm

,

6 db richtingkoppeling 280x187x40mm

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

6 Db 3 Db ultra Wideband Richtingkoppeling 1 Ghz 3 Ghz 2 6 Ghz 18 Ghz 280x187x40mm 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

6 Db 3 Db ultra Wideband Richtingkoppeling 1 Ghz 3 Ghz 2 6 Ghz 18 Ghz 280x187x40mm 1- Ik weet het niet.

Details Van De Producten

Thuis > Producten >
Gefaseerd - de Antenne van de serieradar
>
6 Db 3 Db ultra Wideband Richtingkoppeling 1 Ghz 3 Ghz 2 6 Ghz 18 Ghz 280x187x40mm

6 Db 3 Db ultra Wideband Richtingkoppeling 1 Ghz 3 Ghz 2 6 Ghz 18 Ghz 280x187x40mm

Merknaam: HAITIAN
Modelnummer: 08
MOQ: 10
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
HEFEI CHINA
Merknaam:
HAITIAN
Modelnummer:
08
Materiaal:
Aluminium
Kleur:
Zwart
Werkfrequentie (GHz):
20.0-30.0 ((-1dB)
Invoegverlies (dB):
- Twee.5
Stopbandfrequentie (GHz):
10M,≥ 30 dB 1000M,≥ 80 dB
Afmetingen (mm):
280*187*40
Min. bestelaantal:
10
Hoog licht:

golfgeleider richtingkoppeling 280x187x40mm

,

3 db richtingkoppeling 280x187x40mm

,

6 db richtingkoppeling 280x187x40mm

Productbeschrijving

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator

 

Duplex LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 Terminator Patchcord Patch Cable aangepast Witte Zwarte Gele Lengte

 

Kenmerken
Het ontwerp van de aansluiting voldoet aan de norm IEC 61754-20.
Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss Extremely low insertion loss and high return loss
Geometrie en kwaliteit van het eindvlak superieur aan IEC- en Telcordia-normen
LSZH, OFNP, OFNR kabeljas
RoHS- en REACH-conforme materialen
Kort opstarten beschikbaar
Uniboot-optie beschikbaar

 

6 Db 3 Db ultra Wideband Richtingkoppeling 1 Ghz 3 Ghz 2 6 Ghz 18 Ghz 280x187x40mm 0- Ik weet het niet.

 

Ons R&D-centrum

 

6 Db 3 Db ultra Wideband Richtingkoppeling 1 Ghz 3 Ghz 2 6 Ghz 18 Ghz 280x187x40mm 1- Ik weet het niet.